Połączyliśmy siły z The Blonde Salad, internetową platformą stworzoną przez modową influencerkę pochodzącą z Włoch, Chiarę Ferragni. Razem stworzyliśmy ekskluzywną, limitowaną kolekcję kapsułową.

Współpraca z The Blonde Salad jest niezwykle ważnym punktem w rozwoju naszej marki. Właścicielka serwisu – Chiara Ferragni, jak podaje magazyn Forbes, jest bowiem najbardziej wpływową influencerką modową na świecie.

W 2016 roku serwis The Blonde Salad wprowadził innowacyjną platformę e-commerce, która współpracuje ze starannie wyselekcjonowanymi markami, tworząc kolekcje ubrań i akcesoriów w limitowanych edycjach. Co ważne, projekty te są dostępne tylko i wyłącznie na www.theblondesalad.com

Do tej pory platforma może pochwalić się kolaboracjami z takimi brandami, jak: Rebecca Minkoff, Elizabeth Arden, Superga czy nawet Giuseppe Zanotti. Dziś do tego grona zalicza się także polska marka ZAQUAD!

ZAQUAD x TBS to limitowana kolekcja, która jest niezwykle błyszcząca i urocza, a przy tym wnosi powiew świeżości, w niezwykły sposób podkreślając młodość. Składa się z trzech sukienek: siatkowanej z haftami w gwiaździsty wzór, dostępnej w dwóch kolorach: atramentowej czerni i delikatnej bieli oraz połyskującej mini z cekinami.

Kolekcja ZAQUAD x The Blonde Salad jest już dostępna na www.theblondesalad.com  Koniecznie sprawdź!